کارت تدوین Blackmagic Design Intensity Pro 4k

کارت تدوین Blackmagic Design Intensity Pro 4k

مدل: (Blackmagic)
وضعیت: ناموجود
برند محصول: ساير شركتها

 نوع اتصال
 PCI Express 4x سازگار با اسلات های 8x و 16x
 ورودی تصویر HDMI
 1*HDMI نوع A
 خروجی تصویر HDMI 1*HDMI نوع A
 ورودی صدای HDMI 8 کانال در HD، SD و Ultra HD
 خروجی صدای HDMI 8 کانال در HD، SD و Ultra HD
 ورودی تصویر آنالوگComponent , Composite , S-Video
 خروجی تصویر آنالوگComponent , Composite , S-Video     
 ورودی صدای آنالوگ 2 کانال RCA HiFi 24bit
 خروجی صدای آنالوگ 2 کانال RCA HiFi 24bit
 خروجی صدای SPDIF 2 کانال 24bit
 پشتیبانی از Multiple Rate

 اتصالات HDMI قابلیت سوئیچ بین تصاویر HD، SD و Ultra HD را دارد.

 اتصالات آنالوگ Component قابلیت سوئیچ بین تصاویر SD و HD را دارد.

 استاندارد تصاویر
 پشتیبانی از فرمت های SD 625i/50 PAL and 525i/59.94 NTSC, 480p
 پشتیبانی از فرمت های HD
720p50, 720p59.94, 720p60, 1080i50, 1080i59.94, 1080i60, 1080p23.98,
1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60
پشتیبانی از فرمت های Ultra HD 2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97 and 2160p30
 نمونه برداری تصویر HDMI RGB 4:4:4 in HD and YUV 4:2:2 in Ultra HD
 نمونه برداری صدای HDMI استاندارد تلویزیونی 24bit - 48kHz
 فضای رنگ REC 601, REC 709
 دقت رنگ HDMI10bit
 قانون کپی رایتبه دلیل رعایت قانون کپی رایت ورودی HDMI از منابع تصویری که از این قانون حمایت می کنند قابلیت کپچر ندارد.
 پردازش
 UHD/HD Down Conversion قابلیت Down Conversion توسط نرم افزار در طول پخش ویدئو
پشتیبانی از فرمت های Ultra HD 2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30
 HD Up ConversionReal time SD to 1080HD and 720HD
 Real Time Effects

 Final Cut Pro X internal effects 

 Premiere Pro CC Mercury Playback Engine effects

 Avid Media Composer internal effects

مشخصات فنی Intensity pro 4k

 

کارت Intensity Pro 4k اولین کارت کپچر و پخش با پورت های HDMI و آنالوگ،  برای سیستم عامل های Windows، Linux و Mac OS X می باشد.Intensity Pro  برای تصاویرHDTV  یا ویرایش استاندارد با استفاده ازتلویزیون هایی با صفحه نمایش بزرگ و پروژکتور ایده آل می باشد. این کارت ویدئویی با تصاویر HD یا SD غیرفشرده و کُدک های فشرده مثل DNxHD, ProRes, DVCPRO HD, DVCPRO 50, JPEG, HDV , DV کار میکند. Intensity Pro 4k یک کارت ویرایش حرفه ای است که حداکثر تاثیر زمان واقعی را در  Avid Media Composer 6™, Final Cut Pro X و Premiere Pro CC با پشتیبانی کامل فایل های فشرده و غیرفشرده AVI و  . را دارد QuickTim Intensity Pro

همچنین این کارت هماهنگی کامل با نرم افزارهای کمپانی Adobe مانند نرم افزار های  After Effects CC و Photoshop CC دارد.

 

کیفیت باورنکردنی کپچر و پخش HDMI

Intensity Pro 4k برای شما امکان کپچر و پخش تصاویر از  HDMI و دستگاه های آنالوگ بصورت SD و HD با باورنکردنی ترین کیفیت را فراهم می سازد. موانع کیفیتی تصاویر هنگام کار را از بین می برد زیرا Intensity نه تنها کیفیت بالایی دارد بلکه همچنین مقرون به صرفه نیز می باشد. این کارت همه اتصالات ویدئویی که نیاز دارید تا آنرا به دوربین های ویدئویی، ستاپ باکس، کنسول بازی، تلویزون های با صفحه نمایش بزرگ و پروژکتورها متصل کنید را همراه خود دارد.

 

  بالاترین کیفیت ویدئویی

 اکثر دوربین های ویدئویی تصاویر HD را جهت ضبط به مدت طولانی تر روی نوار ها و دیسک ها فشرده می کنند. برای ویرایش تصویر و صدای فشرده شده باید آنها را از حالت فشرده خارج کرد تا بتوان همه فریم های تصویر را پخش کرد و این کار فشار زیادی به سیستم شما وارد می کند و تاثیرات ویرایشی RealTime را محدود می کند. کپچر مسقیم با  Intensity Pro 4k فشرده سازی دوربین را از طریق ضبط مستقیم از سنسورهای تصویری دوربین حذف می کند، بنابراین یک دوربین ارزان قیمت را می توان برای کپچر تصاویر Full HD در پخش استفاده کرد.

 

 

در تصویر زیر تصاویر با رزولوشن های مختلف مقایسه شده است

                                                     مقایسه تصاویر با کیفیتهای 720,1080,4k در کارت بلک مجیک

استانداردهای حرفه ای تصویر (ویدئو)

Intensity Pro 4k انعطاف کار با تصاویر فشرده و غیر فشرده در مشخصه استاندارد از PAL/NTSC تا تصاویر  Ultra HD (4k) را ارائه می دهد. اکنون کپچر بازی های زنده، فیلم هاخانواده بایگانی شده و ایجادفیلمهای شگفت انگیز با کیفیت بالا هنگام پخش امکان پذیر است! نرم افزار مدیا اکسپرس Blackmagic راه حلی کامل برای پخش و کپچر بدون نیاز به هیچ نرم افزار اضافی می باشد.

 

اتصالات دیجیتال واقعی HDMI

Intensity Pro 4k بالاترین کیفیت اتصالات HDMI را که مطابق با استاندارهای جهانی تجهیزات دیجیتالی می باشند ارائه میدهد.HDMI  کیفیت تصویر Full HD و  صدای دیجیتالی بر روی  تلویزیون و دیگر دستگاه ها را متصل می کند.

 

اتصالات آنالوگی با کیفیت بالا

همه مدل های Intensity Pro 4k ، اتصالات RCA ارائه می دهند، بنابراین شما می توانید از همه دستگاهای تجهیزات صوتی و تصویری آنالوگ استفاده کنید، مانند پورتهای : Composite و S-Video درNTSC یا PAL و البته همراه با صدای آنالوگ(Stereo)

 

 

از نرم افزار های محبوب تصویر استفاده کنید

فایل های ویدئویی کپچر شده با این کارت قابلیت کپچر و ویرایش با نرم افزارهای معروف طراحی و ویرایش Final Cut Pro, Premiere Pro CC, Avid Media Composer, Photoshop CC  و  After Effects® CCسازگاری دارند.

 

بازی کامپیوتری تان را ضبط کنید

بازی های کنسول های جدید با قابلیت اجرا تا 60 فریم بر ثانیه را دارند. بنابراین تمامی حرکات و جزییات بازیها حتی در  بالاترین سرعت قابل نمایش می باشند.

Intensity Pro 4k  را به کنسول بازی متصل کنید تا بازی های اکشن زنده شگفت انگیز را ضبط کنید!کنسول بازی خود  را به Intensity Pro 4k وصل کنید و بازی خود را لحظه به لحظه با کیفیت 1080HD تا 60 فریم کپچر کنید. قابلیت کپچر 60 فریم  در رزولوشن تصویری 1080 امکان ضبط تمام جزییات و حرکات بازی را به شما می دهد و آرشیوی به نظیر در اختیار شما میگذارد.

 

 

 

 

  اتصالات دیجیتالی واقعی HDMI

Intensity Pro 4k    اتصالات ورودی و خروجی کیفیت بالای HDMI را ارائه می دهد. HDMI استاندارد جهانی برای اتصال تجهیزات مصرفی دیجیتال مانند دوربین ها، ستاپ باکس ها و دستگاه های ضبط رومیزی می باشد.خروجی این کارت HDMI برای نمایش پروژه های ویرایشی full HD, HDV و Ultra HD روی تلوزیون های صفحه بزرگ و پروژکتورها HD ایده آل است. HDMI صدا را نیز شامل می شود، بنابراین شما می توانید با یک کابل تکی به تلوزیون تان متصل شوید.

 

تصاویر فشرده و غیرفشرده

HDV و DV از فشرده سازی سنگین استفاده می کنند. و این باعث افزایش زمان لود شدن CPU کامپیوتر شما هنگامی که نرم افزار ویرایش تصاویر را برای نمایش هر فریم رمزگشایی (بازگشایی) می کند، می شود.

 کار کردن با تصاویر غیرفشرده CPU را برای افکت های Real Time آزاد می گذارد و سیستم شما سرعت بیشتری پیدا میکند. همانگونه که HD غیرفشرده به یک دیسک سریع نیاز دارد، Intensityهمچنین با تصاویر فشرده ای که کیفیت بالاتری از HDV دارند کار می کند. همچنین شما میتوانید از کُدک های نرم افزارهای معروف ویرایشی مثل Apple ProRes و Avid DNxHDاستفاده کنید.

 

 

رزولوشن Ultra HD (4k)

Intensity Pro 4k کارت قابلیت کپچر تصاویر( Ultra HD (4k  را با 3840 x 2160 پیکسل در هر فریم را دارد. دوربین های ویدئویی مدرن خروجی HDMI داخلی دارند و شما می توانید مستقیماً از سنسور تصویر دوربین کچپر را انجام دهید. اکنون شما می توانید عکسهایی با کیفیت حرفه ای از دوربین های ارزان قیمت بگیرید و قبل از اینکه فشرده سازی اعمال شود کیفیت فول سنسور عکس را ضبط کنید.

 

     ساختDVD و Blu-Ray

      دیسک های DVD و Blu-Ray از رسانه های غیرفشرده ساخته می شوند و کیفیت بالاتری دارند و فوق العاده تر بنظر می رسند! Intensity می تواند فایل های ویدئویی QuickTime™ و AVIبسازد که کاملاً با نرم افزارهای ساخت و ویرایش DVD سازگار می باشند. از نرم افزارهای معروفی مثل Encore جهت ساخت دیسک های DVD و Blu-Ray فوق العاده زیبا استفاده کنید و برای همیشه نگه دارید.

 

    پخش زنده

        کیفیت پخش ویدئوهای اینترنتی را از طریق یک منبع ویدئویی غیرفشرده اصلاح کنید. فشرده سازی استانداردهای پخش از روی ویدئوهای فشرده بطور قابل توجهی کیفیت را کاهش می دهد و نیاز به پردازش بیشتری دارد. Intensityبا همه نرم افزارهای پخش کار میکند، بنابراین شما میتوانید تصاویر ویدئویی را با بالاترین کیفیت ممکن قبل از اینکه فرم تکی فشرده سازی را اعمال کنید کپچر کنید، طوری که برای انتقال روی وب مناسب تر هستند.

 

از نرم افزاری که دوست دارید استفاده کنید.

Intensity Pro 4k با نرم افزاری که شما دوست دارید کار می کند. از نرم افزار های Direct show و QuickTime یا معروف ترین نرم افزارهای ویرایش جهان مثل Media Composer، Final Cut Pro و Premiere Pro استفاده کنید. همچنین می توانید ازPhotoshop cc Plugins به منظور جدا سازی و خارج کردن فریم ها همچنین پیش نمایش در Fusion و After Effects  استفاده کنید.

کارت های دیگرنرم افزار های زیادی بجز نرم افزار های روی سیستم عامل های ویندوز، مک، ایکس و لینوکس پشتیبانی نمی کنند، بنابراین شما مختارید با نرم افزاری که دوست دارید کار کنید.

 

Final Cut Pro X

با کارت Intensity Pro 4k در نرم افزارFinal Cut Pro   در حالیکه از بالاترین کیفیت ویدئو غیرفشرده استفاده میشود می توانید ویرایش کنید. HD DVCPRO  و 422 ProRes  را که سریعتر و با کیفیت تر از HDV های قدیمی هستند قابل انتخاب می باشد.حتی می توانید از Intensity Pro فقط به منظور نمایش روی تلویزیون های HDMI از HDV Final Cut Pro استفاده کنید. در زمان پخش ویدئو میتوانید افکت های Real time RT Extreme  کامل را همراه با نمونه های صحیح AV بگیرید. Intensity Pro بسیاری از ویژگی های Final Cut Pro پیشرفته مثل رندرینگ 10بیتی RT Extreme و همچنین 422 ProRes HDV، JPG ،DV،  50DV ، 100DV، دیگر انواع مدیا غیر فشرده 8 و 10 بیتی را پشتیبانی می کند.

 

Avid Media Composer 7

Avid Media Composer طی بیست سال انتخاب ویرایشگران حرفه ای بوده است. خانواده این نرم افزار شامل Avid Symphony، Avid News Cutter پشتیبانی کامل یکپارچه Intensity را ارائه میدهند. کپچر و پخش را با کیفیت کاملاً غیرفشرده یا مستقیماً در Avid DNxHD یا با دیگر فرمت های غیر فشرده معروف انجام دهید. Avid Media Composer راه انداز سریع و راحتی دارد و  نسخه 64 بیت جدید آن افکت های لایه ای پیچیده را به صورت Real Time پخش می کند.  Intensity به شما اجازه کپچر، ویرایش، نمایش و پخش با مدیا کمپرسور7 را می دهد و انتخاب ایده آلی برای افراد حرفه ای است که نیاز دارند با  اوید روی سیستم عامل مک و ویندوز8 سریعتر کار کنند.

 

Adobe Premiere Pro CC

روی ویندوز، بالاترین رزولوشن (1080x1920) بلک مجیک با کیفیت حرفه ای کدک HD غیر فشرده میتواند فایل های JPEG AVI  در Real time را با استفاده از Premiere Pro کپچر کند. برخلاف HDV و DVCPROHD که از ویدئو با رزولوشن پایین تر (1440x1080) استفاده می کند، JPEG آنلاین دربلک مجیک رزولوشن بالا  (1080x1920) را که رزولوشن تصاویر HD است حفظ می کند بجز فایل های غیر فشرده بسیار حجیم تصاویر HD. JPEG آنلاین در بلک مجیک خیلی کارآمد است بطوری که حرکت بالا 1080iتصاویر HD را می توان تنها در 12 مگا بایت بر ثانیه ضبط کرد، در مقایسه با 119 مگا بایت بر ثانیه برای تصاویر HD غیرفشرده.

 

After Effects CC

Intensity حتی اجازه طراحی و افکت گذاری با بالاترین کیفیت را می دهد که برای جلوه های ویژه ای که شما همیشه در فیلم های مختلف به آن نیاز داشته اید عالی است، از After Effects cc، Combustion Photoshop CC و دیگرنرم افزارها استفاده کنید. Intensity همچنین شامل یک خروجی پیش نمایش  RGB Quicktime برای After Effects وFusion می باشد. و شما همیشه می توانید همزمان با طراحی و پخش پیش نمایش خروجی تصویر را با استفاده از پیش نمایش زمان واقعی داشته باشید. هنگام ارائه پروژه تان کیفیت پردازشی که از Black Magic Codec استفاده می کند 16 بیت کامل است بنابراین شما همیشه مزایای تصاویر غیر فشرده را دارید.

 

Photoshop CC

Intensity Pro 4k، Plugins مخصوص فتوشاپ را در بر دارد بنابراین شما می توانید مسقیماً فریم ها را از فتوشاپ کپچر کنید و نمایش دهید (خروجی داشته باشید). تصاویر گرافیکی خارج شده از Intensity به شما اجازه می دهد افکت ها و رنگ های واقعی در تصاویر ویدئویی متحرک و درهم آمیخته را ببینید. Intensity از سطوح تصاویر ویدئویی واقعی استفاده می کند، بنابراین شما نمی توانید سطوح ویدئو RGB حذف شده را صدر در صد داشته باشید، تعجب خواهید کرد وقتی تصاویر گرافیکی نمایش داده می شوند.

 

Sony Vegas Pro

Sony Vegas Pro بطور یکپارچه با Intensity Pro 4k و Intensity Shuttle با یک تجربه ویرایشی HD و SD باورنکردنی کار می کند. از افکت های ویدئویی و ابزار همه کاره ویرایش صوتی در حال پیش نمایش کارتان صورت Real time حتی با پروژه های Full HD استفاده کنید.شما خواهید توانست تا 10 بیت به صورت غیرفشرده کپچر کنید، بنابراین می توانید با بهترین کیفیت تصویر ممکن برای ساختن دیسک بلوری یا توزیع محتوای ویندوز مدیا 9 شروع به کار کنید.

 

 

محتویات نرم افزار بلک مجیک

Intensity Pro 4k همچنین شامل Blackmagic LiveKey و Blackmagic Disk Speed Test می شود.

LiveKey شما اجازه می دهد لوگوها و دیگر تصاویر گرافیکی را به صورت Real time با استفاده ازخروجی های SDI وارد کنید.

Disk Speed Test آرایه های دیسک شما را چک می کند و به شما روشی آسان جهت درک سرعت تست که منجر به فِرم های تصویری بر ثانیه می شود ارائه می دهد.

Disk Speed Test

پیکربندی آرایه یک دیسک سرعت بالا برای تصاویر با کیفیت بالای غیرفشرده راحت تر است. حتی دیسک های ساتا را می توان به هم متصل کردتا با هزینه کمتر ، سرعت و ظرفیت بیشتری داشت. از دیسک اسپید تست برای به دست آوردن یک نشانه سراسری واقعی ازعملکردآرایه دیسک خود استفاده کنید. این در مقیاس ساده فریم بر ثانیه گزارش می شود، دیسک اسپید تست ازانتقال طولانی بلوک پایدار درست مثل کپچر کردن و پخش تصاویر ویدئویی استفاده می کند، بنابراین از ابزارهای عمومی تست دیسک دقیق تر است.

 

 

محتویات بلک مجیک مدیا اکسپرس

 Blackmagic Media Express نرم افزار رایگانی است که همراه همه نسخه های Intensity ارائه می شود. مدیا اکسپرس به شما اجازه کپچر و پخش گروهی فرمت های غیرفشرده YUV و RGB QuickTime و AVI و DPXیا فایل های فشرده ProRes, DVCPRO , MJPEG را می دهد. شما می توانید لیست خودتان را بسازید، کلیپ ها را سازماندهی کنید و ابرداده های اضافی را اضافه کنید. مدیا اکسپرس برای نرم افزار های کاربردی مناسب است که کپچر و پخش از روی نوار را مستقیم همراه با خود نرم افزار انجام می دهند. مدیا اکسپرس ورود و خروج XML و CMX EDLرا پشتیبانی می کند، بعلاوه کنترل دقیق فریم ها را از طریق RS-422 را انجام می دهد. مدیا اکسپرس راه حلی کامل برای کپچر و پخش می باشد.


دسته بندی محصولات
تگهای مرتبط با محصول
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×