افکت صوتی

افکت صوتی

مدل: (صوتی)
وضعیت: غیرفعال
برند محصول: ساحل میکس
افکت صوتی
sound FX
کاملترین بسته جمع آوری شده در زمینه افکت های صوتی از برند ها و تولید کننده های معتبر 

بی شک صدا ها و افکت های صوتی یکی از تاثیرگذار ترین مواردی است که در یک فیلم سینمایی،تیزر تبلیغاتی و...مورد استفاده قرار میگیرد.نمیتوان از تاثیر صدا ها  و افکت های صدا در فیلم ها گذشت.سعی کنید برای حرفه ایی بودن و خوب عمل کردن در این امر  پوشه ایی از تمامی صداها داشته باشید و حتما از انها استفاده کنید.

موشن گرافیک ها بدون صداهای آماده هیچ جذابیتی برای بیننده ندارند.در این بخش از صدهای آماده قصد داریم  صداهای سقوط کردن، صدای سقوط جسم، صدای سقوط تخته، صداهای الکتریکی، صدای برق گرفتکی، صدای رادیو،  صدای آژیر،  صدای تلفن، صدای انفجار، صدای انفجار خانه، صدای شیشه، صدای آتش، انواع صدای موشن گرافیک دست و بدن،را برای شما عزیزان قرار دهیم.

صدای باران ، طوفان، رعد برق، طبعیت ، حیوانات، محیط، گریه بچه ، افکت های صوتی مهیج برای تاثیر بیشتر بروی خروجی و صدها فایل صوتی مناسب دیگر 

این مجموعه در دسته بندی های زیر مورد استفاده می باشد :

01-SahelMix_Action

02-MotionPulse_BlackBox

03-Sony Pictures Sound Effect

04-AudioJungle Bundle

05-BBC Sound Effects Library

06-All_FX_Sound

07-App FX

در مجموعه افکت‌های صوتی Sony Pictures تعداد زیادی فایل صدا وجود دارد که از صدای ترن هوایی گرفته تا صدای زمینه اتاق، پرتاب موشک، حیوانات، ترس و وحشت، مبارزه، انفجار، علمی تخیلی، جنگ، وسائل نقلیه و … در این مجموعه وجود دارد. صداهای این مجموعه را میتوانید با بهترین کیفیت در کنار هم ترکیب کنید تا افکت صدای سفارشی خودتان را ایجاد کنید. این مجموعه طراحی شده تا کیفیت محتوای تولید را ارتقا دهد و کلیت تجربه شنیداری را بهتر کند.

در مجموعه افکت صوتی Designer Sound FX بیش از ۵۰۰ صدا قرار دارد که از آنها میتوانید به آسانی برای میکس صدای زمینه ویدیوی خود استفاده کنید. صداهای انفجاری، حرکتی، جوی، ضربات و بسیاری نمونه‌های مشابه با صداهایی که در تریلر فیلم استفاده میشود در این مجموعه قرار دارند. از این صداها میتوانید در موزیک متن اثر سینمایی یا ویدیوی موشن گرافیک استفاده کنید. در این مجموعه، افکت صوتی در ۵ دسته مختلف وجود دارد و با تنوع زیاد موجود در این مجموعه میتوانید افکت صوتی پروژه ویدیویی خود را در سطح کیفیت بالایی طراحی کنید.

در این مجموعه ۴۵ افکت صوتی انفجار ActionVFX قرار دارد که میتوانید به آسانی از آنها برای میکس صدای زمینه ویدیوی خود استفاده کنید. این مجموعه شامل صداهای انفجار گازی، انفجار شیشه و انفجار خرده آوار می‌باشد و با تنوع زیاد موجود در این مجموعه میتوانید افکت صوتی پروژه ویدیویی خود را در سطح کیفیت بالایی طراحی کنید.

مجموعه افکت صوتی سینمایی Anticipation SFX کتابخانه ای از ۸۰ افکت صوتی با ۳۲۰ تنوع و ۵ دسته ی مختلف است تا با آن صدای اثر ویدیوی خود را میکس کنید. صداها برای کاربرد حرفه ای کاملا مستر شده‌اند، فقط لازم است هر کدام را بکشید و در تایم لاین ویرایشگر صوتی یا ویدیویی خود قرار دهید. انواع مختلف صداهای ضروری برای فیلم اعم از صداهای لحظه ای، ضربه ای، اتمسفری و بسیاری موارد دیگر در این مجموعه قرار دارند تا با ترکیب آنها، صدای پروژه ی ویدیویی را تولید کنید.

 

مجموعه افکت صوتی موشن پالس Motion Pulse با آموزش فارسی مجموعه‌ای کامل، حرفه‌ای و بسیار باکیفیت از افکت‌های صوتی را در اختیار شما می‌گذارد تا با ترکیب آنها صداهای پس‌زمینه فیلم، موشن گرافیک یا ویدیوی خود را طراحی کنید.

این ابزار طراحی صدا تولید وبسایت ویدیو کوپایلوت (Video Copilot) است و از ۵ کتابخانه‌ی صوتی تشکیل شده است 

مشخصات فنی افکت صوتی

مشخصات
محصولات ساحل
تاریخ تولید و انتشار : 1396/10/10
نوع و کاربردی : افکت صوتی
فرمت : MP3
تعداد DVD : 1
بازارچه
نوع و جنس : صوتی
/
" type="video/com/embed/yp6m9?data[rnddiv]=15147307197999684&data[responsive]=yes">
"> مرورگر شما از قابلیت نمایش ویدیو پشتیبانی نمی کند.
افکت صوتی
/
" type="video/com/embed/m0oih?data[rnddiv]=15147314105450597&data[responsive]=yes">
"> مرورگر شما از قابلیت نمایش ویدیو پشتیبانی نمی کند.
افکت صوتی1
سایر فایلهای ویدئویی مرتبط
دسته بندی محصولات
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×