سبد خرید: (0) مورد
خوش آمدید, کاربر گرامی
شاخه ها
ارائه كنندگان
سبد خريد
 
0 مورد
مقایسه محصولات
محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است!
ورود به سيستم
آدرس پست الكترونيك:
كلمه عبور:

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟
هنوز ثبت نام نکرده اید؟
تگ محصولات
کاربردی ها

نماد اعتماد سایت


 

بارگذاری فایل در سرور سایت

جهت بارگذاری فایل  از این لینک استفاده کنید
آمار بازدید
fx-particel
پرداخت آنلاین
پرداخت از طریق کارت بانک های عضو شبکه شتاب

فرم ثبت سفارشات عکاسان

فرم ثبت  سفارشات عکاسان
     

*لطفاجهت انجام خدمات میکس ومونتاژ،طراحی و چاپ آلبوم  فرم زیررا تکمیل کنید .


این  فرم به عنوان قرار داد کاری بوده و برای انجام هر سفارش  باید به صورت کامل تکمیل  گردد.

*در  صورت مغایرت در اطلاعات فرم، این مرکز  به هیچ عنوان پاسخگوی عدم اطلاع رسانی دقیق  در انجام کار و اشکالات سفارشات نمی باشد .

*مبلغ اعلامی  به صورت علی الحساب بوده و در صورت  تغییرات سفارش، نوسان قیمت لوازم مصرفی و خدماتی به نرخ روز  محاسبه می گردد و قبل از انجام و یا ادامه کار به مشتری  اطلاع داده می شود و بعد کار انجام می شود .

*در صورت عدم اطلاع مشتری از روند فیلم وعکس خود ، (کم و کاستی ، مشکلات کاری، اضافه کاری بخصوص در  دوربین های دوم و ...) و گویا نبودن فرم ارسالی  و سفارش، بنا بر صداقت و اطمینان کاری فی مابین ،گفتمان ساحل میکس به عنوان بازدید کننده نهایی ملاک می باشد و مشتری به نظر و حرف ساحل میکس باتوجه به مستندات و شواهد کافی ، مهر تایید می زند .

*  فیلم ، عکس ، و هر فایلی که جهت انجام خدمات برای ساحل میکس  ارسال می شود ، بایدنسخه ای در نزد همکار به  عنوان آرشیو اصلی قرار گیرد که در صورت اشکال در نسخه ارسالی ، و یا عدم بازشدن فایلهای ارسالی و مشکل در هارد و رم و یا سی دی ، همکار دچار ضرر و زیان نشود و ساحل میکس در قبال خرابی و یا اشکالات سخت افزاری فیلم و یا فایل قبل از تایید از  صحت سلامت فایلها پاسخگو نمی باشد .

*حداکثر زمان ثبت سفارش تا تحویل کار یک ماه می باشد و  زمان بازنگری فیلم توسط عکاسی  فقط یک هفته از زمان تحویل کار می باشد ، بعد از این زمان ساحل  میکس پاسخگویی در زمینه عدم تحویل کار به عرس و داماد ،  اصلاح،بایگانی،وتغییرات و.. ندارد و کلیه آرشیو فیلم ، خروجی ، عکس ها را از سیستم خود پاک می کند .

* درصورتی که همکار آهنگ خاصی ، نوع تدین ، ویا سفارشی در مورد روند کار ثبت نکند ، کار بنابر سلیقه مونتاژکار انجام می شود و تغییرات بعدی شامل  هزینه می باشد .

*در زمینه اصلاحیه ها ، در  صورتی که فنی و اشکالات خروجی باشد ساحل میکس  متعهد می شود که انجام دهد (در زمان مقرر که توسط همکار اعلام شود یعنی فقط تا یک هفته )ولی در صورت اعلام درخواست جدید بعد از انجام خدمات ، اصلاحیه سلیقه ای محاسبه می شود و شامل هزینه می باشد .

*در مورد عدم تحویل کار به عرس و داماد ، مشکلات شخصی و مالی که باعث شود همکار در زمان مشخص و اعلامی نتواند سفارش خودرا تحویل دهد و شامل  گذشت زمان  گردد و مهلت بازنگری ، اصلاح فیلم  حتی فنی ، به دلیل عدم وجود نسخه آرشیوی ، وجود  ندارد پس همکار موظف به تحویل کار خود و  بازبنی فیلم  دریافتی می باشد .

* تکمیل و ارسال این فرم به منزله تایید شرایط کاری وثبت درخواست مشتری  همراه با امضا دیجیتالی می باشد و  مجری و مشتری باید به توافق های فی مابین عمل کنند .

*جهت اطلاع از تعرفه خدمات میکس و طراحی اینجا را کلیک کنید .

 
                       

     
ادامه
کپی‌رایت © 2018 ساحل میکس