فرم ثبت سفارشات عکاسان

*لطفاجهت انجام خدمات میکس ومونتاژ،طراحی و چاپ آلبوم  فرم زیررا تکمیل کنید .

 

این  فرم به عنوان قرار داد کاری بوده و برای انجام هر سفارش  باید به صورت کامل تکمیل  گردد.

*در  صورت مغایرت در اطلاعات فرم، این مرکز  به هیچ عنوان پاسخگوی عدم اطلاع رسانی دقیق  در انجام کار و اشکالات سفارشات نمی باشد .

*مبلغ اعلامی  به صورت علی الحساب بوده و در صورت  تغییرات سفارش، نوسان قیمت لوازم مصرفی و خدماتی به نرخ روز  محاسبه می گردد و قبل از انجام و یا ادامه کار به مشتری  اطلاع داده می شود و بعد کار انجام می شود .

*در صورت عدم اطلاع مشتری از روند فیلم وعکس خود ، (کم و کاستی ، مشکلات کاری، اضافه کاری بخصوص در  دوربین های دوم و ...) و گویا نبودن فرم ارسالی  و سفارش، بنا بر صداقت و اطمینان کاری فی مابین ،گفتمان ساحل میکس به عنوان بازدید کننده نهایی ملاک می باشد و مشتری به نظر و حرف ساحل میکس باتوجه به مستندات و شواهد کافی ، مهر تایید می زند .

*  فیلم ، عکس ، و هر فایلی که جهت انجام خدمات برای ساحل میکس  ارسال می شود ، بایدنسخه ای در نزد همکار به  عنوان آرشیو اصلی قرار گیرد که در صورت اشکال در نسخه ارسالی ، و یا عدم بازشدن فایلهای ارسالی و مشکل در هارد و رم و یا سی دی ، همکار دچار ضرر و زیان نشود و ساحل میکس در قبال خرابی و یا اشکالات سخت افزاری فیلم و یا فایل قبل از تایید از  صحت سلامت فایلها پاسخگو نمی باشد .

*حداکثر زمان ثبت سفارش تا تحویل کار یک ماه می باشد و  زمان بازنگری فیلم توسط عکاسی  فقط یک هفته از زمان تحویل کار می باشد ، بعد از این زمان ساحل  میکس پاسخگویی در زمینه عدم تحویل کار به عرس و داماد ،  اصلاح،بایگانی،وتغییرات و.. ندارد و کلیه آرشیو فیلم ، خروجی ، عکس ها را از سیستم خود پاک می کند .

* درصورتی که همکار آهنگ خاصی ، نوع تدین ، ویا سفارشی در مورد روند کار ثبت نکند ، کار بنابر سلیقه مونتاژکار انجام می شود و تغییرات بعدی شامل  هزینه می باشد .

*در زمینه اصلاحیه ها ، در  صورتی که فنی و اشکالات خروجی باشد ساحل میکس  متعهد می شود که انجام دهد (در زمان مقرر که توسط همکار اعلام شود یعنی فقط تا یک هفته )ولی در صورت اعلام درخواست جدید بعد از انجام خدمات ، اصلاحیه سلیقه ای محاسبه می شود و شامل هزینه می باشد .

*در مورد عدم تحویل کار به عرس و داماد ، مشکلات شخصی و مالی که باعث شود همکار در زمان مشخص و اعلامی نتواند سفارش خودرا تحویل دهد و شامل  گذشت زمان  گردد و مهلت بازنگری ، اصلاح فیلم  حتی فنی ، به دلیل عدم وجود نسخه آرشیوی ، وجود  ندارد پس همکار موظف به تحویل کار خود و  بازبنی فیلم  دریافتی می باشد .

* تکمیل و ارسال این فرم به منزله تایید شرایط کاری وثبت درخواست مشتری  همراه با امضا دیجیتالی می باشد و  مجری و مشتری باید به توافق های فی مابین عمل کنند .

*جهت اطلاع از تعرفه خدمات میکس و طراحی و تکمیل فرم مربوطه  اینجا را کلیک کنید .

 

*بعد از تکمیل فرم ، از آن عکس گرفته و یا اسکن کنید ،  و از طریق لینک ذیل آن را به ساحل  میکس ارسال نمایید 

 

         
 
دسته بندی محصولات
ارائه کنندگان
آخرین اخبارآرشیو اخبار...
کلیپ ساحل میکس 49 6 بهمن 1398 798

پروژه و کلیپ ساحل میکس 49(ادیوس)

شامل 15 عدد کلیپ زیبا و شاد مناسب فیلم عروسی 

موضوع :

مناسب مراسم عروسی 

سکانس :

اصلی فیلم و سینک و پروژه های آماده 

آهنگ :

12 عدد فارسی و انگلیسی 

تعداد کلیپ و پروژه :

12 عدد پروژه + یک عدد کلیپ سرمجلسی تلفیقی با آهنگ های داخل مجموعه 

 

ادامه مطلب...
آموزش های دانلودی افتر افکت 9 مرداد 1398 1008

آموزش های افتر افکت به صورت دانلودی در سایت به صورت فصل به فصل قرار گرفت با قیمت 5 هزارتومان

ادامه مطلب...
کلیپ های جدیدپریمیر 9 مرداد 1398 1454

با توجه به تولید سری جدید کلیپ های ساحل میکس سری 48 و بنا بر نیاز بازار ، ابتدا کلیپ های ادیوس عرضه شد و سپس پریمیر

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×